BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Esam apkopojuši klientu biežāk uzdotos jautājumus par treniņu procesa uzsākšanu. 

Pavasara, vasaras un rudens periodos grupu treniņi parasti tiek organizēti kādā no āra treniņu laukumiem Rīgas pilsētas robežās.

Lai noskaidrotu aktuālo grupu treniņu norises vietu, lūdzu, sazināties ar mums caur e-pastu, vai zvanot pa tālr. 28613909.

Grupu treniņu apmeklēšanai nav nepieciešams specifisks fiziskās sagatavotības līmenis. Tā kā viena grupa sastāv tikai no pieciem dalībniekiem, tad treneris varēs pilnvērtīgi izsekot līdzi katram grupas dalībniekam un atbilstoši pielāgot vingrinājuma sarežģītību katram sportotājam individuāli.

Privātie treniņi tiek vadīti vienā no zemāk minētajām lokācijām, atkarībā no iepriekšējās vienošanās, sezonas, noslodzes un nepieciešamā inventāra treniņu procesam.

  • Lemon Gym “Teika”;
  • Lemon Gym “Skanste”;
  • Pavasara, vasaras un rudens periodos treniņus iespējams organizēt arī kādā no āra treniņu laukumiem Rīgas pilsētas robežās.

Lai noskaidrotu aktuālo privāto treniņu norises vietu, lūdzu, sazināties ar mums caur e-pastu, vai zvanot pa tālr. 28613909.

Nē, lai uzsāktu treniņus iepriekšēja pieredze sporta zālē nav nepieciešama. Mēs strādājam ar dažādiem fiziskās sagatavotības līmeņiem. Vairumam klientu uzsākot treniņus nav iepriekšējas pieredzes ne spēka treniņos, ne darbā ar uzturu.

Uz šo jautājumu katram atbilde būs savādāka. Tā kā mums katram ir atšķirīgi mērķi un iespējas apmeklēt treniņus, tad vēlamā rezultāta laika termiņš arī atšķirsies. Regulāri apmeklējot vismaz divus spēka treniņus nedēļā un cītīgi sekojot uztura norādījumiem, pāris mēnešu laikā parādīsies pirmās ķermeņa kompozīcijas izmaiņas. Jāņem vērā, ka ieguldot vairāk laiku un apmeklējot vairāk treniņus rezultāti nāks ātrāk. Arī veselības nolūkos iesakām apmeklēt vismaz divus spēka treniņus nedēļā.

Tā kā iespēju apmeklēt privātos treniņus ietekmē dažādi faktori (atrašanās vieta, pieejamie treniņu laiki, izmaksas, u.c.), tad vēlamies piebilst, ka kopējais treniņu skaits nedēļā tiek rekomendēts neatkarīgi no tā, vai tie ir privātie vai patstāvīgie treniņi. Pastāv daudz uz dažādi varianti kā organizēt treniņu procesu, lai pielāgotu to savām iespējām.

Piemēram, ja nedēļas laikā vēlamais spēka treniņu skaits ir trīs treniņi, tad tos var organizēt šādos variantos:

  • Viena privātā treniņa un diviem patstāvīgi apemklētiem treniņiem;
  • Diviem privātajiem treniņiem un viena patstāvīgi apemklēta treniņa;
  • Trīs privātajiem treniņiem.

Pastāv arī varianti, ka privātais treniņš tiek apmeklēts reizi divās vai trīs nedēļās un pārējo laiku klients darbojās patstāvīgi. Iespējas un varianti ir dažādi. Sazinies ar mums un kopīgi atradīsim Tev piemērotāko variantu!

Jā, arī ar dažāda veida veselības problēmām un ierobežojumiem treniņus var apmeklēt.

Jāņem vērā, ka katrs gadījums tiks izvērtēts individuāli kopā ar klientu, pēc informatīvas veselības stāvokļa anketas iesniegšanas. Treniņu process tiek pielāgots katra klienta individuālajām vajadzībām un ierobežojumiem.

Ja pieredze spēka treniņos nav, tad visticamāk, ka ar pāris treniņiem būs par maz.

Savukārt, ja spēka treniņos pieredze ir, un ir vēlme uzlabot savu treniņu kvalitāti, tad viennozīmīgi – jā. Bieži pietiek arī ar vienu vai diviem privātajiem treniņiem, lai būtiski uzlabotu vingrinājumu tehnisko izpildījumu un izlabotu galvenās izpildījuma kļūdas.

Viena privātā treniņa ilgums ir viena stunda (60 min.).

Jā, tas arī būtu vēlams.

Mēs uzskatām, ka patstāvīgi treniņi pēc iepriekš izrunāta plāna pozitīvi ietekmē vingrinājumu tehniskā izpildījuma apgūšanu un palielina pašpārliecinātību treniņu procesā, tāpēc iedrošinām klientus trenēties arī patstāvīgi.

Pieejamie treniņu laiki un dienas var atšķirties vairāku nedēļu griezumā, tāpēc aktuālo grafiku privātajiem treniņiem var nokaidrot uzrakstot mums e-pastu, vai piezvanot pa tālr. 28613909.

Nē. Treniņu procesu iespējams uzsākt jebkurā vecumā. Mūsu pieredze darbā ar klientiem ir vecumā no 9 līdz 69 gadiem.

Klientiem, kuriem nav iespējas apmeklēt privātos treniņus Rīgā piedāvājam trīs opcijas:

  • Organizēt retākus, bet regulārus privātos treniņus. Piemēram, klients vienu līdz divas reizes mēnesī apmeklē privātos treniņus klātienē, bet pārējo laiku patstāvīgi trenējās sev piemērotā lokācijā un sporta klubā.
  • Sastādīt individuāli pielāgotu treniņu programmu, lai klients patstāvīgi spētu organizēt treniņu procesu sev pieejamā lokācijā un sporta klubā.
  • Online trenēšanas pakalpojumu.

Papildus informāciju par individuālas treniņu programmas izstrādi un online trenēšanu vari atrast sadaļā “Pakalpojumi“.

Jā, privātos treniņus iespējams apmeklēt arī kopā ar draugu/draudzeni.

Vairāk informāciju par privāto treniņu pārī vari atrast sadaļā “Pakalpojumi“.

Ja privātais treniņš tiek vadīts sporta klubā, tad ir nepieciešams iegādāties konkrētā sporta kluba abonomentu.

Ja privātais treniņš tiek vadīts kādā no āra treniņu laukumiem, tad papildus izmaksu par sporta kluba abonomentu nav.

Ļoti vienkārši – jo nākot pie mums Tu ilgtermiņā investē sevī.

Fitnesa Skola ir vienīgā vieta, kur Tev tiks iemācīts, nevis vienkārši parādīts. Tu apgūsi visas nepieciešamās pamatzināšanas, lai pēc mūsu sadarbības beigām Tu spētu arī patstāvīgi turpināt organizēt savu treniņu procesu un pielāgot tam atbilstošu uztura plānu. Tu zināsi katru mazāko detaļu un niansi spēka vingrinājumu tehniskajā izpildījumā, lai patstāvīgi spētu tos izpildīt perfekti.

Pats galvenais – mēs parādīsim, ka spēka treniņu process var būt arī interesants un izglītojošs.

Ja Tev ir vēl kādi papildus jautājumi, tad droši raksti vai zvani un mēs labprāt uz tiem atbildēsim!

Tiekamies treniņos! 💪

PIETEIKTIES
Nosūtīt ziņu ar Messenger

Šī vietne izmanto sīkdatnes jeb "cookies", lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu lietošanai www.fitnesaskola.lv. Uzzināt vairāk

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close